Home & Decor
Men
Women
Accessories
Shoes
Eyewear

NOVINKY

ELIZABETH KNIT TOP: The demure Elizabeth Knit features a semi sheer open weave and a forgiving silhouette. A nude camisole underneath keeps a stylish but conservative look.

254,10 Kč

TORI TANK: A simple ribbed cotton tank. Great for layering.
72,60 Kč

LAFAYETTE CONVERTIBLE DRESS: This all day dress has a flattering silhouette and a convertible neckline to suit your mood. Wear tied and tucked in a sailor knot, or reverse it for a high tied feminine bow.
411,40 Kč

Linen Blazer: In airy lightweight linen, this blazer is classic tailoring with a warm weather twist.
550,55 Kč

Chelsea Tee: Minimalist style and maximum comfort meet in this lightweight tee.
90,75 Kč

Khaki Bowery Chino Pants: The slim and trim Bowery is a wear-to-work pant you'll actually want to wear. A clean style in our crisp, compact cotton twill, it's perfectly polished (but also comfortable enough for hanging out after hours).
169,40 Kč

Zapojte se!

Sledujte nás na instagramu, facebooku, youtube nebo twitteru. Dozvíte se včas více informací, a to nejen nejen o našich nabídkách. Můžete se zapojit do soutěží o slevy a aktivně se účastnit našich kampaní.

Nejlepší značky

 • Adidas

  Adidas

 • Apple

  Apple

 • Axor

  Axor

 • Blazek

  Blazek

 • Kohler

  Kohler

 • Panasonic

  Panasonic

O nás

 • Demo SHOP je ukázkový eshop, postavený na systému Magento 1. Ač v základním sestavení (bez rozšiřujících modulů), Demo SHOP se ovladá snadno a na funkce je bohatý: obsahuje moduly jako jsou marketingové, propagační a konverzní nástroje, správa katalogu, pokladna, platba a doprava, zákaznické účty, zákaznický servis.

Zpravodaj

Chcete vlastní Demo SHOP? Kontaktujte GetReady.

Toto je pouze ukázkový obchod. Veškeré objednávky z tohoto obchodu nebudou vyřízeny.